header img

Hokejový dres Vapor


<     >

>> Pokračovat do obchodu

Hokejový dres VaporHokejové dresy jsou vyráběny metodou sublimačního tisku. Předloha dresu je natištěna na papír a následně zalisována pří teplotě 200°C do látky. Takto vyrobené dresy se vyznačují stálobarevností, barva odolává otěru a praní. Zákazník si sám může zvolit barevnost, rozmístění log, čísel, reklam, jmenovek nebo jiné grafiky, aniž by se měnila cena dresu.Při odběru do 5ks příplatek 130,- na 1 kus. 

Cena: 950,- Kč

Fotbalové dresy - hokejové dresy - Dastyshop


Dále Vám můžeme nabídnout:

hokejový dres Finsko bílý

hokejový dres Finsko bílý 100% polyester možnost dotisku jména ačísla na záda - 300,-


Hokejový dres Finsko replika

možnost dotisku jména a čísla + 400,- U hokejových dresů pro dospělé doporučujeme zvolit velikost o jeden stupeň větší, než obvykle nosíte. U dresů pro děti doporučujeme zvolit velikost nejméně o dva stupně větší, než Vaše děti obvykle nosí.Například: Pokud běžně nosíte tričko L, objednejte hokejový dres velikost XL,


hokejový dres MS 2016 pruh

hokejový dres 2015 FANS tento dres je určen pro fanoušky a ne pro hru doporučujeme objednávat dresy o jednu velikost větší než máte skutečně možnost potisku vlastním jménem a číslem - 300,-


hokejový dres MS 2015 kr.r.

Hokejový dres 2015 je určen pro fanoušky.Udělejte radost svým blízkým nebo sobě a fanděte našim klukům ve stylovém tričku .Dres je vyroben ze 100% polyesteru .Velice příjemný materiál .Možnost potisku dresu + 250,-. Vyrábí se i v dětský velikostech 122cm,134cm,146 cm,XS. nebo v dospělých velikostech - S,M,L,XL,XXL 3XL velikost 3 XL je nedměrná    


Hokejový dres tréninkový RYTÍŘI KLADNO

cena včetně potisku na záda ,může být vlastní jméno a čísloHokejový dres výše je vyroben ze 100% polyesteru a gramáži cca 180g/m. Konkrétně se jedná o druh Kanada.  Použitý materiál je nejrozšířenější látkou používanou na výrobu  sportovních dresů (včetně hokejových). Jeho struktura zaručuje prodyšnost a rychle schnoucí vlastnosti.


Info:

Fotbalové dresy


Nabízíme také:

  • Máme nejlevnější poštovné – doručení do 3 dne Českou poštou Vás bude stát pouze 80 Kč (Platí v případě vybraných menších zásilek do 2 kg).
  • Příznivé ceny – díky vysokým prodejům a tím lepším podmínkám u našich dodavatelů můžeme nabídnout jedny z nejlepších cen na trhu.
  • Individuální přístup a konzultace výběru zboží z našeho sortimentu (fotbalových dresů,potištěných triček,reklamních předmětů) .
  • Nabízíme možnost zakoupení Hokejový dres Vapor se slevou. (Jedná se o zboží vrácené ve čtrnáctidenní lhůtě).
  • Záruční doba na Hokejový dres Vapor je standartně 24 měsíců.