header img

Florbalové dresy

Sekce:   Home >> Výroba dresů >> Florbalové dresy

Florbalové dresy Vám rádi vyrobíme dle vašeho zadání ,nebo si budete moci vybrat na našem E-SHOPU.Florbalové dresy se vyrábějí buď metodou sublimačního tisku,kdy je motiv dresu vytištěný na sublimační papír a potom následně při teplotě 200 C zalisován do látky.Výhodou těchto florbalových dresů je kvalita tisku a prakticky jejich nezničitelnost Další metoda je šití florbalových dresů ze dvou barevných kusů látky,zde si navrhnete střih dresu ,my ho ušijeme a následně vytiskneme reklamu ,logo a číslo . Třetí možností,tou nejlevnější je vybrat si z našeho E - SHOPU dovozový florbalový dres a navrhnout si svůj vlastní potisk.Ceny florbalových dresů začínají na částce 150,-Kč včetně DPH.Novinkou je bílý florbalový dres s jakýmkoliv potiskem jak vpředu tak vzadu za 220,- včetně DPH.


ZÁKLADNÍ INFORMACE O VÝROBĚ FLORBALOVÝCH DRESŮ

Florbalové dresy dělíme dle způsobu jejich výroby na dresy sublimované,šité nebo dovozové


FLORBALOVÉ DRESY DOVOZOVÉ

Tyto dresy jsou nejlevnější a vypadají luxusně a v případě pěkného obrázku nebo loga dostává i obyčejný dres uplně jinou dimenzi.Vyberte jakýkoliv dovozový florbalový dres našeho E-SHOPU,potom nám zašlete logo a případného sponzora společně s číslem a jménem a my Vám ho následně potiskneme.Tyto dresy prodáváme od jednoho kusu.


FLORBALOVÉ DRESY SUBLIMOVANÉ

Tyto dresy jsou vyráběny metodou sublimačního tisku. Předloha dresu je natištěna na papír a následně zalisována pří teplotě 200°C do látky. Takto vyrobené dresy se vyznačují stálobarevností. Zákazník si sám může zvolit barevnost, rozmístění log, čísel, reklam, jmenovek nebo jiné grafiky,aniž by se měnila cena dresu.Nevýhodou je trochu vyšší cena florbalového dresu oproti dovozovému dresu.Tyto dresy vyrábíme od 7 ks.


FLORBALOVÉ DRESY ŠITÉ

Tyto dresy se vyrábí tak že se zvolí správný druh látky materiál 100% polyester,cool-dry,vyrobí se střih a následně se dres sešije třeba ze dvou barevných odstínů. Výhodou je lepší cena než u sublimovaných hasičských dresů a nevýhodu, že se musí následně dotisknout reklama ,jména ,čísla a loga,takže v případě rozsáhlého tisku může být konečná cena ve výsledku vyšší.Tyto florbalové dresy vyrábíme od 5 ks.

Zboží můžete zakoupit na dastyshop.cz či volejte na tel: 777 240 837

Velikostní tabulka

Atletika velikosti

Barevnice

Atletika Barevnice

Provedení u krku

Atletika límečky

Naše kolekce florbalových dresů je opravdu velmi široká ,můžete si vybrat z více než 8 druhů materiálů určených pro výrobu florbalových dresů,
dále můžete volit barevné provedení florbalových  dresů,nebo střih dresů,Zejména naše pánské florbalové
dresy s krátkým rukávem s označením JN jsou velice žádané  především mezi začínajícími florbalovými hráči a mezi hráči florbalové ligy.

             Nezapomínáme ovšem ani na naší juniorskou florbalovou generaci, která si naše
florbalové dresy velice oblíbila hlavně z důvodu cenové dostupnosti a rychlosti dodání florbalových dresů.

 Florbalové  dresy vyrábíme jak ve volném střihu tak v elastickém střihu,především florbalové dresy vyrobené z tohoto materiálu jsou oblíbené mezi hráči z vyšších soutěží.
Z našich typů florbalových  dresů si vybere každý florbalový  klub nebo florbalový oddíl,florbalové
dresy vyrábíme jak pro školy tak pro jednotlivce ,nebo reklamní firmy.

 Kolekce florbalových  dresů nabízí mnoho variant barevného řešení všech cenových relací
zejména náš jednobarevný florbalový dres v ceně tak nízké ,že si ho může dovolit jak
 florbalový fanoušek tak začínající hráč florbalu.

Pro Vaši další inspiraci je k dispozici náš florbalový  e-shop DASTYSHOP.CZ,kde naleznete velký výběr
 florbalových  dresů s krátkým rukávem nebo florbalových dresů s dlouhým rukávem.

Materiály

Materiály na výrobu dresů

 Base
 Base  -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které mu dodávají potřebnou lehkost.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. 100% polyester pro fotbal,basketbal,florbal a další sporty.Je nabízen v základní barevnici.
 

Esmeril

 Esmeril Dry-Clim -materiál s mírným rubovým počesem v němž použitá vlákna Dry-clim zajišťují intenzívní a rychlý odvod vlhkosti na povrch ,čímž urychlují proces schnutí.Tento materiál vzhledem podobný materiálu Base svými vlastnostmi mnohonásobně nahradil materiál Base a stává se jedním z nejpoužívanějších ve výrobě dresů pro fotbal,cyklistiku a halové sporty.Materiál je s antibakteriální úpravou vhodný k sublimaci. 
Gramáž 115g/m2
100% polyester

Zurich

 Zurich Dry-Clim -materiál s využitím mikrovlákna Dry-clim ,s antibakteriální úpravou bez rubového počesu se stává plnohodnotnou náhradou materiálu Base se všemi vlastnostmi,které Dry-clim nabízí.Materiál Zurich je vhodný pro veškeré sporty. 
gramáž 135 g/m2 vhodný pro sublimaci
100% polyester

Kostka


 Kostka je lehký polyesterový úplet s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna.Materiál je nejčastěji používán na cyklistiku,atletiku, fotbal a basketbal.
gramáž 140 g/m2 vhodný k sublimaci
100% polyester

Hidro

 Hidro -je lehký polyesterový materiál zajímavý svou strukturou s miniaturními průduchy,které zajišťují dostatečnou prodyšnost,ale ne průhlednost.Nejčastěji používaný materiál pro fotbal,basketbal atd.
gramáž 130 g/m2
100% polyester 
 Fuji

 Fuji  Dry-Clim -materiál se stejnými vlastnostmi jako Esmeril,  liší se pouze revolučním desenem úpletu a vyšší gramáží, čímž je vhodný k výrobě dresů s dlouhým rukávem
Gramáž 135 g/m2100% polyester

Mikrokostka Dry-Clim Owens

 Mikrokostka Dry-Clim Owens materiál se vzorem mikrokostičky vytvořený z mikrovláken Dry-clim,které zajišťují zvýšený odvod vlhkosti na povrch materiálu ,čímž se výrazně urychluje schnutí a dodává tak pocit sucha i při extrémním zatížení.
využití: cyklo dresy
Gramáž 120 g/m2100% polyester

VENECIA

 Venecia - zateplený materiál se vzorem mikrokostičky vytvořený z mikrovláken Dry-clim,které zajišťují zvýšený odvod vlhkosti na povrch materiálu ,čímž se výrazně urychluje schnutí a dodává tak pocit sucha i při extrémním zatížení.
využití: zimní zateplené cyklo dresy, vhodný k sublimaci
gramáž 212 g/m2
100% polyester

Minicalado


 Minicalado - je polyesterový materiál k výrobě např. atletických, basketbalových dresů, nebo rozlišovacích tílek. Který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které zajišťují potřebnou prodyšnost.Z tohoto důvodu se z něho dělají také například větrací doplňky u fotbalových a jiných dresů. Vyznačuje se lehkostí,prodyšností,pevností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. Je vhodný i pro sublimaci.  
Gramáž materiálu 125g/m2
100% polyester

Kostka mix


 Kostka mix je lehký úplet složen ze 70% z polyesterových vláken s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna a 30% bavlny zajišťující příjemný pocit při dotyku.Materiál je nejčastěji používán na halové sporty .Je nabízen v základní barevnici a lze ho použít i k sublimaci.

Air pore

 Air pore -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál k výrobě hokejových dresů, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které zajišťují potřebnou prodyšnost.Vyznačuje se prodyšností,pevností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. Je k dispozici v základních barvách.
 

Hardbase
 Harderbase -  je těžší polyesterový materiál používaný k výrobě hokejových a brankářských dresů, který je svou strukturou podobný s materiálem Base.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou.Je nabízen v bílé barvě pro sublimaci.
 

Extraclim

 Extraclim  - profesionální materiál s vynikajícími hygienickými charakteristikami, speciálně vyvinutý na výrobu spodního a tréninkového oblečení. Jeho velmi měkká spodní vrstva je tvořena kompozicí polypropylenových vláken, zajišťující mimořádný komfort nošení zejména bezprostředním odsáváním potu z povrchu těla. Vrchní vrstva je složena z ultrajemných bavlněných vláken,které zajišťují bezprostřední pocit přirozenosti a oblíbenosti výrobků z tohoto materiálu.
 

Cejlon 

 Cejlon-Moderní materiál skládající se z lesklého polyamidového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra od firmy Invista. Pozoruhodná schopnost vlákna Lycra roztáhnout se a vrátit se do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech látek a oděvů, v nichž je toto vlákno použito. Oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar.  Pružnost, kterou vlákno Lycra dodává sportovnímu oblečení, umožňuje, aby aerodynamicky přiléhaly k tělu a přitom nebránily v pohybu. V tomto úpletu je pro dosažení nejlepších vlastností vlákno Lycra kombinováno s polyamidovým mikrovláknem Meryl. Toto mikrovlákno se vyznačuje sníženou nasákavostí a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům.
 

Bike


Aktualizace 18.02.2015


Aktuální nabídka florbalových dresů:


dětský florbalový dres 0429 komplet

dětský florbalový dres 0429 komplet
565,- Kč

dětský florbalový dres LOR 0433

dětský florbalový dres LOR 0433
390,- Kč

dětský florbalový dres NJ358k

dětský florbalový dres NJ358k
120,- Kč

dětský fotbalový dres 0433

dětský fotbalový dres 0433
390,- Kč

Dres na florbal Ercole Zeus

Dres na florbal Ercole Zeus
850,- Kč

Florbalový dres 0416

Florbalový dres 0416
175,- Kč

florbalový dres 0424 Tokyo

florbalový dres 0424 Tokyo
210,- Kč

florbalový dres 0425 Montecarlo

florbalový dres 0425 Montecarlo
145,- Kč

florbalový dres 0457 komplet

florbalový dres 0457 komplet
360,- Kč

florbalový dres 6652

florbalový dres 6652
185,- Kč

Florbalový dres 6653

Florbalový dres 6653
175,- Kč

florbalový dres AP4000

florbalový dres AP4000
195,- Kč

Florbalový dres bílý

Florbalový dres bílý
98,- Kč

florbalový dres dětský AP4001

florbalový dres dětský AP4001
175,- Kč

florbalový dres dětský JN397k

florbalový dres dětský JN397k
240,- Kč

florbalový dres dětský NJ397k

florbalový dres dětský NJ397k
280,- Kč

florbalový dres dlouhý rukáv Eros Zeus

florbalový dres dlouhý rukáv Eros Zeus
840,- Kč

Florbalový dres Dusseldorf

Florbalový dres Dusseldorf
490,- Kč

Florbalový dres Elios Zeus 2018

Florbalový dres Elios Zeus 2018
830,- Kč

florbalový dres GRYFON Zeus

florbalový dres GRYFON Zeus
780,- Kč

florbalový dres jednobarevný 124

florbalový dres jednobarevný 124
170,- Kč

Florbalový dres JN306

Florbalový dres JN306
293,- Kč

florbalový dres JN337

florbalový dres JN337
332,- Kč

Florbalový dres JN338

Florbalový dres JN338
325,- Kč

florbalový dres JN358k dětský

florbalový dres JN358k dětský
120,- Kč

Florbalový dres JN386

Florbalový dres JN386
245,- Kč

Florbalový dres JN467

Florbalový dres JN467
287,- Kč

Florbalový dres JN482+trenky

Florbalový dres JN482+trenky
283,- Kč

Florbalový dres JN484 + trenky

Florbalový dres JN484 + trenky
268,- Kč

Florbalový dres Juve E0525

Florbalový dres Juve E0525
535,- Kč

florbalový dres komplet 0452

florbalový dres komplet 0452
480,- Kč

Florbalový dres NJ306

Florbalový dres NJ306
293,- Kč

florbalový dres NJ337

florbalový dres NJ337
335,- Kč

Florbalový dres NJ338

Florbalový dres NJ338
325,- Kč

florbalový dres NJ358k dětský

florbalový dres NJ358k dětský
120,- Kč

Florbalový dres NJ386

Florbalový dres NJ386
252,- Kč

Florbalový dres NJ467

Florbalový dres NJ467
285,- Kč

Florbalový dres NJ482

Florbalový dres NJ482
278,- Kč

Florbalový dres NJ484

Florbalový dres NJ484
285,- Kč

florbalový dres PA478

florbalový dres PA478
250,- Kč

florbalový dres PREMIER 0433 komplet

florbalový dres PREMIER 0433 komplet
360,- Kč

florbalový dres ROL 0433

florbalový dres ROL 0433
390,- Kč

Florbalový dres Team JN338

Florbalový dres Team JN338
312,- Kč

Florbalový dres Ulysee

Florbalový dres Ulysee
655,- Kč

Florbalový dres Zeus Croce

Florbalový dres Zeus Croce
850,- Kč

fotbalový dres PREMIER 0433

fotbalový dres PREMIER 0433
360,- Kč

infinity

infinity
390,- Kč

levný florbalový dres 6650

levný florbalový dres 6650
155,- Kč 1