header img

O nás

Sekce:   Home >> O nás

Naše firma vznikla v roce 1993 její hlavní činností je výroba dresů ,distribuce fotbalových dresů, potisk triček ,sítotiskový potisk triček a potisk reklamních předmětů. Od roku 2000 se zabýváme výšivkou na trička výrobou dresů  včetně výroby sportovního oblečení   pro volný čas. Zejména výroba dresů , dodání fotbalových dresů pro fotbalové kluby a pořádání fotbalových turnajů  je hlavním programem naší firmy. V roce 2005 jsme zřídily tento e-shop, kde si můžeme dovolit prodávat fotbalové dresy,hokejové dresy a potištěná trička super cenách .

V dnešní době máme na 950 stálých klientů zejména z řad fotbalových klubů,hokejových škol,cyklistických týmů atd.Dále díky vysoké poptávce po firemním oblečení , kde dodáváme firemní textil  velkým firmám si můžeme dovolit konkurovat menším prodejcům textilního oblečení  lepšími cenami..Našimi partnery jsou : KFC,BAUERMEDIA,AUTO TUKAS, BRITISCH SCHOOL, SONAX, ALLSPORTS, ELÁNCAR,KOTLÁŘKA,GROUPE SEB, NÁRODNÍ DIVADLO, METROSTAV, EMCO, MUCOS,SELGEN ATD.

Používáme a dodáváme trička a oblečení od renomovaných společností, jakými jsou Fruit Of The Loom, ,James&Nicholson.Russel,KCF,Result,BC,Promodoro,Myrtle beach,Henbury,Skinnifit,Stormtech

V současné době jsme schopni potisknout cokoliv co potisknout jde.