header img

Reklamní předměty

img 1

Online katalog reklamních předmětů naleznete na http://www.coolcollection.eu/

 - Nevíte si rady jakým reklamním předmětem obdarovat svého dlouholetého obchodního partnera ,nebo jen chcete potěšit reklamním dárkem své zaměstnance ??
- Chcete mít po ruce vždy žhavé novinky v oblasti reklamních předmětů ??
_ Máte pocit,že jsou reklamní předměty všude stejné???
- Nebo jen potřebujete vymyslet nový reklamní dárek který nikdo nemá??
- Pořádáte výběrové řízení na dodání reklamních dárků , kontaktujte nás, rádi se účastníme. Nabídneme Vám kvalitní reklamní předměty v bezkonkurenčních cenách.

Je tedy čas spojit se s naší firmou, která jak dováží reklamní předměty ,tak vyrábí reklamní předměty a reklamní dárky již od roku 1995.

Kvalitní reklamní předměty jsou jedním z nejvhodnějších marketingových nástrojů. Správně zvolené reklamní předměty a reklamní dárky můžete využít jako poděkování
pro nové i stávající obchodní partnery.Dalším krokem bude potisk reklamních předmětů kde je opět důležité dbát na kvalitu ,protože reklamní předměty poukazují
na Vaši profesionalitu není možné, aby nekvalitní potisk reklamních předmětů byl příčinou vašeho neúspěchu.

Přemýšlíte jaké reklamní předměty se hodí pro vaší firmu? Hledáte širokou nabídku reklamních předmětů? Nebaví Vás hledat
 nejlevnější reklamní předmět ,nebo už jste měli všechny reklamní předměty co jsou na trhu ??.
Potom jsme tu práve  my,dodavatelé reklamních propagačních předmětů, manažerských reklamních dárků, golfového sortimentu,
 kalendářů, diářů a PF karet i značkového reklamního zboží. T
Vyberte si z nabídky reklamních předmětů DASTY
Sortiment reklamních předmětů nabízených společností DASTY je velmi široký.
Náš katalog reklamních předmětů je jednoduchý na orientaci,je to kvalitní marketingový nástroj pro každou příležitost.
Nabízíme Vám několik možností, jak si reklamní předměty vybrat:

- v našem katalogu reklamních předmětů
- zasláním katalogu reklamních předmětů
- telefonické objednání reklamních dárků
- e-mailové objednání reklamního předmětu

Jak vybrat správný reklamní předmět?

Při výběru reklamních předmětů musíme vzít v potaz několik důležitých hledisek. Ne každý reklamní předmět se hodí
pro oficiální setkání s obchodními partnery, a ne každý zase na akci pro děti zaměstnanců.
 Pro snadnější výběr našich reklamních předmětů, Vám navrhujem položit si tři základní otázky:

1,Pro koho je reklamní předmět určen? Pro  vedení společnosti,top menegment,řadové proacovníky nebo širokou veřejnost?
2,K jaké činnosti budou reklamní předměty sloužit? Mají přilákat další obchodní partnery nebo posílit Vaši prestiž?
3,Kolik jsme ochotni za reklamní předmět zaplatit? Zvolíme raději méně dražších reklamních dárků  nebo
 velké množství levných reklamních předmětů
V neposlední řadě prosím dobře rozmyslete co natisknout na reklamní předmět .V samých počátcích prodeje reklamních předmětů,
bylo samozřejmé že se zákazník chtěl zviditelnit na daném reklamním předmětu .Často jsme se setkávali s mnoha
 údaji na daném reklamním dárku,kde samotné potištěné logo na reklamním předmětu  doslova zanikalo.

Druhy reklamních předmětů

Příležitostí, k jakým můžete darovat reklamní předmět je velké množství. .

1) Rozdávací reklamní předměty
Rozdávací předměty jsou označením pro širokou škálu drobného zboží, určeného pro rozdávání při nejrůznějších příležitostech. Jde o levnější reklamní předměty typu kuličkových per, odznaků, samolepek nebo škrabek na auto, u kterých je důležité co nejmasovější rozšíření mezi širokou veřejnost.

2) Promotion reklamní předměty
Promotion předměty nejčastěji používáme při zavádění nového výrobku na trh. Jejich funkce spočívá v upoutání pozornosti zákazníka a v motivování ke koupi nového výrobku.

3) Reklamní dárky
Reklamní dárky jsou jednoduše řečeno veškeré drobnější dárkové předměty, kterými klientovi nebo zákazníkovi děkujeme za jeho zájem. Reklamním dárkem tak může být velké množství předmětů, vybavených Vašim logem a souvisejících s Vaší činností.

4) Reklamní dárky pro návštěvníky
Dárky pro návštěvníky mohou připomínat rozdávací předměty, avšak vždy obsahují jedinečné poselství dané firmy. Typicky jde například o klíčenku s logem a kontaktními údaji, která charakterizuje obchodní činnost firmy, a která se rozdává návštěvníkům stánku na veletrhu nebo výstavě.

5) Reklamní dárky pro spolupracovníky
Reklamní dárky pro spolupracovníky prokazatelně zlepšují vztahy na pracovištích a fungují jako přirozený a milý způsob jejich odměňování. Mezi dárky pro spolupracovníky řadíme celou paletu zboží, od hodinek, přes elektroniku, až po sportovní potřeby.

6) Omluvné reklamní dárky
Omluvit se občas potřebuje každý. K omluvě je vhodné připojit malý dárek, který dotyčného přesvědčí, že Vám na něm opravdu záleží. Mezi omluvné dárky obvykle patří psací soupravy nebo dárkové kazety různého zboží.

7) Manažerské reklamní dárky
Manažerské dárky jsou určeny pro nejvyšší vedení společností. Manažerské dárky nemusíme vybavovat firemním logem nebo jiným reklamním sdělením a předáváme je samotné, případně v dárkovém balení. Mezi oblíbené manažerské dárky patří luxusní psací potřeby, kufříky nebo kvalitní hodinky.

8) Výroční reklamní dárky
Výroční dárky jsou ve většině případů luxusní dárkové předměty pro vybrané klienty a obchodní partnery. Vynikají svou kvalitou i zpracováním a v obdarovaných probouzí pocit exkluzivity. Výroční dárky předávají firmy, slavící významné jubileum nebo událost.

9) Prémiové reklamní předměty
Mezi prémiové předměty řadíme veškeré dárkové a reklamní předměty, vyrobené na míru konkrétní akci. Prémiové předměty obdrží Váš zákazník či klient jako předem stanovenou odměnu. Může se jednat například o dárek za nákup nad určitou sumu a podobně.

10) Aktivizační reklamní předměty
Aktivizační reklamní předměty jsou oblíbeným způsobem, jak motivovat zákazníka ke koupi. Zákazník tak například získá kancelářské hodiny při koupi psacího stolu a je tak motivován ke koupi právě Vašeho zboží.

11) Soutěžní a sponzorské reklamní předměty
Soutěžní a sponzorské reklamní předměty jsou nezbytnou součástí firemní výbavy při všech akcích, kterých se firma účastní, a na kterých se podílí. Reklamní trička, balónky a podobné drobnosti s firemním logem jsou mezi diváky a návštěvníky oblíbené a posilují známost firmy i značky.

12) Samozaplatitelné reklamní předměty
Samozaplatitelné předměty naleznou uplatnění pouze u známých a oblíbených značek. Tyto značky jsou natolik populární, že si lidé jejich reklamní předměty sami kupují a používají.

13) Reklamní přílohy k mailingu
Dobrým způsobem, jak zaujmout a ozvláštnit Vaše rozesílky, jsou drobné dárky. Ať už jde o samolepku, drobnou hračku, nebo odznak, dárek navíc vždy potěší.

 


Zboží můžete zakoupit na dastysport.cz či volejte na tel: 777 240 837

U Elektry 650, Praha 9