header img

Sublimace do plochy

Sekce:   Home >> Froté ručníky a osušky >> Sublimace do plochy

Již několik let používáme pro tisk jedné strany froté ručníků a především plážových osušek upravených sítotiskových strojů. Nejčastěji pomocí dopravníků se na plocho položená, neobšitá osuška potiskne separátními barvami Je to ta strana, která moc nesaje... Opět používáme reaktivní barvy, které je nutné následně stabilizovat v lázni. Příprava velkých sít, jejich seřízení a ztráta části produkce předznamenává výrobu velkých sérií od jednoho motivu.

Hitem několika posledních let je přímý digitální tisk do plochy froté. Přestavené velké digitální plotry nebo na míru vyráběná zařízení se více či méně úspěšně perou s potiskováním smyčkového povrchu. Jsou to všechno velmi nákladná zařízení, která výhodu malosérie výrazně prodražují.

Pokud máte pěkný motiv nebo reklamu, kterou chcete mít na vlastní osušce určitě si vyberte digitální tisk. Připlaťte si za osušku, která je příjemná a především ji budou chtít všichni vaši zákazníci. Reklamní plocha s Vaším sdělením tak bude v těch nejlepších rukách.