header img

Beach vlajky

Sekce:   Home >> Výroba vlajek >> Beach vlajky

Beach vlajky ceník a technické parametry (PDF)

Beach vlajky jsou moderní, dynamické reklamní nosiče určené pro vnitřní a venkovní reklamu.Beach vlajky upoutávají svým tvarem pozornost . Stožár je zhotovený z pružných a ohebných karbónových dílů. Díly zhotovené z karbónovýchh trubek  zaručují u stožáru vysokou odolnost v povětrnosti, vysokou pevnost, pružnost a dlouhodobou životnost. Je lehce přenosný a  snadno sestavitelný. Stožáry dodáváme ve třech velikostech MINI, MIDI a MAXI. Díly stožáru jsou  umístěny v přenosné tašce, opatřené kapsami na vlajky a patky na upevnění. Ke stožárům je možno koupit různé typy podstav pro různé druhy použití do interiéru nebo exteriéru. Všechny podstavy jsou opatřeny rotátorem mimo nájezdovou patku. Stožár je určen pro sportovní předváděcí akce, před obchody, pro rychlou reklamu a všude tam, kde chcete být
vidět. Upozorňujeme! Naše karbónové stožáry, které jediné zaručují vysokou odolnost v povětrnosti,  vysokou pevnost, pružnost a dlouhodobou životnost nemají s konkurenčními produkty zhotovené z hliníkových trubek a sklolaminátových prutů  nic společného!

Beach vlajka 1

 

Beach vlajky na uvedené stožáry zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního
tříosnovního polyesteru (PES) zahraniční výroby o hmotnosti cca 120 g/m2
 - obchodní název Polyflag. Vlajky určené do extrémního větrného prostředí zhotovujeme na osnovní pletenině o hmotnosti 120g/m2 - obchodní název Polystreč. Pro oboustranný potisk je určena PES tkanina o hmotnosti 250g/m2 obchodní název Bicolor.

Beach vlajka 2

 

Potisk beach vlajek
----------------------
Tisk beach vlajek provádíme technologií sítotisku nebo u malých počtů vlajek
digi potiskem nebo sublimací s následným vysokotlakým pařením a praním. Uvedený materiál a technologie zaručují u vlajek z materiálu Poyflag a Polystreč  100% protisk, vysokou stabilitu v povětrnosti a odolnosti proti UV záření, stálobarevnost, brilanci barevných odstínů, měkkost výrobku.