header img

Stolní vlajky

Sekce:   Home >> Výroba vlajek >> Stolní vlajky

vlajky_1

 

1. ROZMĚR
Reklamní (firemní) vlaječky nabízíme v rozměru podle přání zákazníka ve vertikálním nebo horizontálním provedení, ve tvaru obdélníku, čtverce, pětiúhelníku, tojúhelníku nebo erbu. Standardní rozměry jsou např. 11x16 cm, 12x18 cm, 13x20 cm, 15x22 cm. Na přání můžeme zhotovit i jiný rozměr a tvar.

2. TECHNICKÉ ÚDAJE
Reklamní (firemní) vlaječky dodáváme z PES saténového hedvábí Satinette o hmotnosti 220g/m2, dávající vlaječkám nádherný saténový lesk. Tisk je proveden technologií oboustranného sublimačního potisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku.
 
Pozor na konkurenční výrobky, které pouze nabízejí použití PES saténového hedvábí, ale používají PES tkaninu  o hmotnosti 140g/m2 nebo knihařské plátno popř. slepenou bavlněnou tkaninu. Takové vlaječky jsou matné bez lesku a použitím nekvalitního materiálu se takové vlaječky kroutí, vlní, obšití cestuje z jedné strany na druhou a vlaječky působí handrovitým dojmem.
 
Konfekčně jsou vlaječky po obvodu obšity saténovou kroucenou šňůrkou nebo třásněmi, opatřené tunýlkem pro navlečení vlaječky nebo šňůrkou s očkem pro zavěšení na stojánek. Vlaječky je možno se prohlédnout v naší fotogalerii zde.

3. PŘÍSLUŠENSTVÍ
K vlaječkám zajišťujeme stojánky pro zavěšení nebo navlečení vlaječky. Stojánky jsou kovové nebo dřevěné. jsou barvené komaxitovou
 barvou nebo chromované, dřevěné lakované.

Cena reklamní vlaječky

Nepřehlédněte: cena reklamní vlaječky se odvíjí od rozměru a počtu kusů !!.Nezáleží na počtu barev potisku ani motivu na přední nebo zadní straně vlaječky !! Cena a kvalita nemá konkurenci