header img

Venkovní vlajky

Sekce:   Home >> Výroba vlajek >> Venkovní vlajky

Vlajky, prapory, bannery a transparenty vyrábíme sítotiskem nebo přímým digitálním tiskem disperzními barvami na kvalitní vlajkovinu z 3osnovního 100% PES materiálu o hmotnosti cca 115 g/m2 s následným pařením po tisku a redukčním praním. Výběru materiálu pro výrobu vlajek věnujeme trvale vysokou pozornost.

Vlajka 1

 

Státní vlajky vyrábíme do 48 hodin.Vlajky zasíláme zpravidla na dobírku.

Ostatní vlajky - reklamní, firemní, městské, obecní, sportovní, spolkové, hasičské, autovlajky, lodní vlajky, tištěné dekorace, atd. vyrábíme na zakázku podle použité technologie do 1-2 týdnů.

Vyrábíme také moderní tištěné textilní reklamní poutače, zejména mobilní bannery BEACH vlajky, nebo ROLL-UP, které se těší u našich zákazníků velké oblibě.

V naší nabídce naleznete rovněž stolní vlaječky, praporky . Tato nabídka zahrnuje státní
vlaječky států světa (sjednocené do rozměru 11x16,5 cm), vlaječky mezinárodních organizací, obecní a městské vlaječky, sportovní vlaječky, firemní vlaječky, reklamní vlaječky a další.K těmto vlaječkám, praporkám dodáváme  stolní stojánky v různém provedení.

Rozměr vlajek

Reklamní (firemní) vlajky nabízíme v rozměrech dle přání zákazníka od 50x100 cm do 200x600 cm. Vlajky nabízíme ve vertikálním i horizontálním provedení.

2. TECHNICKÉ ÚDAJE
Reklamní (firemní) vlajky

vlajky zhotovujeme na osnovní pleteninu z kvalitního polyesteru (PES) zahraniční výroby.
Nabízíme pro naše klienty následující materiály:

 a) PES vlajkovina Polyflag
je nejpoužívanější lesklý vlajkový materiál o hmotnosti cca 120g/m2 optimálně se hodící pro reklamní vlajky. Struktura polyesterových vláken zaručuje vysokou odolnost vlajek proti natržení.

 b) PES vlajkovina Polystreč
o hmotnosti 120g/m2 je určena na vlajky do  větrného prostředí. Speciální elastická struktura zabraňuje natržení vlajky na exponovaném místě při třepetání vlajky!! Vlivem povětrnosti se pravý dolní roh zaoblí, ale netrhá díky speciální struktuře. Zaoblení rohu není důvodem k reklamaci.
 
c) PES tkanina Trevíra o hmotnosti 160g/m2 je určena na vlajky do  extrémního větrného prostředí. Vlajky z tohoto materiálu se dodávají do skandinávských zemí a tam, kde je požadována douhodobá odolnost v povětrnosti například do obchodních center apod.

d) PES tkanina Bicolor o hmotnosti 250 g/m2 je určena na exteriérové vlajky s oboustranným potiskem. Tkanina  je opatřena vnitřní černou tkanou vložkou. Konfekčně se tato tkanina upravuje jako standardní vlajky. Použitím této vlajkoviny se definitivně odstraní nutnost sešívání 2 vlajek k sobě s vnitřním separátorem, které jsou nevzhledné a tvarově problematické vzhledme k třem vrstvám vlajkoviny. Šíře tkaniny Bicolor je 150 cm a tisk se provádí technologií sublimačního potisku.