header img

Atletické dresy

Sekce:   Home >> Výroba dresů >> Atletické dresy

OBECNÉ INFORMACE ATLETICKÉ DRESY:

Atletické dresy Vám rádi vyrobíme dle vašeho zadání ,nebo si budete moci vybrat na našem E-SHOPU.Atletické dresy se vyrábějí buď metodou sublimačního tisku,kdy je motiv dresu vytištěný na sublimační papír a potom následně při teplotě 200 C zalisován do látky.Výhodou těchto atletických dresů je kvalita tisku a prakticky jejich nezničitelnost Další metoda je šití atletických dresů ze dvou barevných kusů látky,zde si navrhnete střih dresu ,my ho ušijeme a následně vytiskneme reklamu ,logo a číslo . Třetí možností,tou nejlevnější je vybrat si z našeho E - SHOPU dovozový atletický dres a navrhnout si svůj vlastní potisk.Ceny atletických dresů začínají na částce 160,-Kč včetně DPH.Novinkou je bílý volejbalový dres s jakýmkoliv potiskem jak vpředu tak vzadu za 250,- včetně DPH.

aktualizace webu provedena 18.02. 2015


Atletika 1 Atletika 1 Atletika 1 Atletika 1


Zboží můžete zakoupit na dastysport.cz či volejte na tel: 777 240 837

U Elektry 650, Praha 9


Velikostní tabulka

Atletika velikosti

 

Barevnice

Atletika Barevnice

Provedení u krku

Atletika límečky

Materiály

Base
 Base  -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které mu dodávají potřebnou lehkost.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. 100% polyester pro fotbal,basketbal,florbal a další sporty.Je nabízen v základní barevnici.
 


Esmeril


 Esmeril Dry-Clim -materiál s mírným rubovým počesem v němž použitá vlákna Dry-clim zajišťují intenzívní a rychlý odvod vlhkosti na povrch ,čímž urychlují proces schnutí.Tento materiál vzhledem podobný materiálu Base svými vlastnostmi mnohonásobně nahradil materiál Base a stává se jedním z nejpoužívanějších ve výrobě dresů pro fotbal,cyklistiku a halové sporty.Materiál je s antibakteriální úpravou vhodný k sublimaci. 
Gramáž 115g/m2
100% polyester


Zurich


 Zurich Dry-Clim -materiál s využitím mikrovlákna Dry-clim ,s antibakteriální úpravou bez rubového počesu se stává plnohodnotnou náhradou materiálu Base se všemi vlastnostmi,které Dry-clim nabízí.Materiál Zurich je vhodný pro veškeré sporty. 
gramáž 135 g/m2 vhodný pro sublimaci
100% polyester


Kostka
 Kostka je lehký polyesterový úplet s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna.Materiál je nejčastěji používán na cyklistiku,atletiku, fotbal a basketbal.
gramáž 140 g/m2 vhodný k sublimaci
100% polyester


Hidro
 Hidro -je lehký polyesterový materiál zajímavý svou strukturou s miniaturními průduchy,které zajišťují dostatečnou prodyšnost,ale ne průhlednost.Nejčastěji používaný materiál pro fotbal,basketbal atd.
gramáž 130 g/m2
100% polyester
 
 1