header img

Florbalové dresy

Sekce:   Home >> Výroba dresů >> Florbalové dresy

Florbalové dresy Vám rádi vyrobíme dle vašeho zadání ,nebo si budete moci vybrat na našem E-SHOPU.Florbalové dresy se vyrábějí buď metodou sublimačního tisku,kdy je motiv dresu vytištěný na sublimační papír a potom následně při teplotě 200 C zalisován do látky.Výhodou těchto florbalových dresů je kvalita tisku a prakticky jejich nezničitelnost Další metoda je šití florbalových dresů ze dvou barevných kusů látky,zde si navrhnete střih dresu ,my ho ušijeme a následně vytiskneme reklamu ,logo a číslo . Třetí možností,tou nejlevnější je vybrat si z našeho E - SHOPU dovozový florbalový dres a navrhnout si svůj vlastní potisk.Ceny florbalových dresů začínají na částce 150,-Kč včetně DPH.Novinkou je bílý florbalový dres s jakýmkoliv potiskem jak vpředu tak vzadu za 220,- včetně DPH.


ZÁKLADNÍ INFORMACE O VÝROBĚ FLORBALOVÝCH DRESŮ

Florbalové dresy dělíme dle způsobu jejich výroby na dresy sublimované,šité nebo dovozové


FLORBALOVÉ DRESY DOVOZOVÉ

Tyto dresy jsou nejlevnější a vypadají luxusně a v případě pěkného obrázku nebo loga dostává i obyčejný dres uplně jinou dimenzi.Vyberte jakýkoliv dovozový florbalový dres našeho E-SHOPU,potom nám zašlete logo a případného sponzora společně s číslem a jménem a my Vám ho následně potiskneme.Tyto dresy prodáváme od jednoho kusu.


FLORBALOVÉ DRESY SUBLIMOVANÉ

Tyto dresy jsou vyráběny metodou sublimačního tisku. Předloha dresu je natištěna na papír a následně zalisována pří teplotě 200°C do látky. Takto vyrobené dresy se vyznačují stálobarevností. Zákazník si sám může zvolit barevnost, rozmístění log, čísel, reklam, jmenovek nebo jiné grafiky,aniž by se měnila cena dresu.Nevýhodou je trochu vyšší cena florbalového dresu oproti dovozovému dresu.Tyto dresy vyrábíme od 7 ks.


FLORBALOVÉ DRESY ŠITÉ

Tyto dresy se vyrábí tak že se zvolí správný druh látky materiál 100% polyester,cool-dry,vyrobí se střih a následně se dres sešije třeba ze dvou barevných odstínů. Výhodou je lepší cena než u sublimovaných hasičských dresů a nevýhodu, že se musí následně dotisknout reklama ,jména ,čísla a loga,takže v případě rozsáhlého tisku může být konečná cena ve výsledku vyšší.Tyto florbalové dresy vyrábíme od 5 ks.

Zboží můžete zakoupit na dastysport.cz či volejte na tel: 777 240 837

Velikostní tabulka

Atletika velikosti

Barevnice

Atletika Barevnice

Provedení u krku

Atletika límečky

Naše kolekce florbalových dresů je opravdu velmi široká ,můžete si vybrat z více než 8 druhů materiálů určených pro výrobu florbalových dresů,
dále můžete volit barevné provedení florbalových  dresů,nebo střih dresů,Zejména naše pánské florbalové
dresy s krátkým rukávem s označením JN jsou velice žádané  především mezi začínajícími florbalovými hráči a mezi hráči florbalové ligy.

             Nezapomínáme ovšem ani na naší juniorskou florbalovou generaci, která si naše
florbalové dresy velice oblíbila hlavně z důvodu cenové dostupnosti a rychlosti dodání florbalových dresů.

 Florbalové  dresy vyrábíme jak ve volném střihu tak v elastickém střihu,především florbalové dresy vyrobené z tohoto materiálu jsou oblíbené mezi hráči z vyšších soutěží.
Z našich typů florbalových  dresů si vybere každý florbalový  klub nebo florbalový oddíl,florbalové
dresy vyrábíme jak pro školy tak pro jednotlivce ,nebo reklamní firmy.

 Kolekce florbalových  dresů nabízí mnoho variant barevného řešení všech cenových relací
zejména náš jednobarevný florbalový dres v ceně tak nízké ,že si ho může dovolit jak
 florbalový fanoušek tak začínající hráč florbalu.

Pro Vaši další inspiraci je k dispozici náš florbalový  e-shop dastysport.CZ,kde naleznete velký výběr
 florbalových  dresů s krátkým rukávem nebo florbalových dresů s dlouhým rukávem.

Materiály

Materiály na výrobu dresů

 Base
 Base  -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které mu dodávají potřebnou lehkost.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. 100% polyester pro fotbal,basketbal,florbal a další sporty.Je nabízen v základní barevnici.
 

Esmeril

 Esmeril Dry-Clim -materiál s mírným rubovým počesem v němž použitá vlákna Dry-clim zajišťují intenzívní a rychlý odvod vlhkosti na povrch ,čímž urychlují proces schnutí.Tento materiál vzhledem podobný materiálu Base svými vlastnostmi mnohonásobně nahradil materiál Base a stává se jedním z nejpoužívanějších ve výrobě dresů pro fotbal,cyklistiku a halové sporty.Materiál je s antibakteriální úpravou vhodný k sublimaci. 
Gramáž 115g/m2
100% polyester

Zurich

 Zurich Dry-Clim -materiál s využitím mikrovlákna Dry-clim ,s antibakteriální úpravou bez rubového počesu se stává plnohodnotnou náhradou materiálu Base se všemi vlastnostmi,které Dry-clim nabízí.Materiál Zurich je vhodný pro veškeré sporty. 
gramáž 135 g/m2 vhodný pro sublimaci
100% polyester

Kostka


 Kostka je lehký polyesterový úplet s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna.Materiál je nejčastěji používán na cyklistiku,atletiku, fotbal a basketbal.
gramáž 140 g/m2 vhodný k sublimaci
100% polyester

Hidro

 Hidro -je lehký polyesterový materiál zajímavý svou strukturou s miniaturními průduchy,které zajišťují dostatečnou prodyšnost,ale ne průhlednost.Nejčastěji používaný materiál pro fotbal,basketbal atd.
gramáž 130 g/m2
100% polyester 
 Fuji

 Fuji  Dry-Clim -materiál se stejnými vlastnostmi jako Esmeril,  liší se pouze revolučním desenem úpletu a vyšší gramáží, čímž je vhodný k výrobě dresů s dlouhým rukávem
Gramáž 135 g/m2100% polyester

Mikrokostka Dry-Clim Owens

 Mikrokostka Dry-Clim Owens materiál se vzorem mikrokostičky vytvořený z mikrovláken Dry-clim,které zajišťují zvýšený odvod vlhkosti na povrch materiálu ,čímž se výrazně urychluje schnutí a dodává tak pocit sucha i při extrémním zatížení.
využití: cyklo dresy
Gramáž 120 g/m2100% polyester

VENECIA

 Venecia - zateplený materiál se vzorem mikrokostičky vytvořený z mikrovláken Dry-clim,které zajišťují zvýšený odvod vlhkosti na povrch materiálu ,čímž se výrazně urychluje schnutí a dodává tak pocit sucha i při extrémním zatížení.
využití: zimní zateplené cyklo dresy, vhodný k sublimaci
gramáž 212 g/m2
100% polyester

Minicalado


 Minicalado - je polyesterový materiál k výrobě např. atletických, basketbalových dresů, nebo rozlišovacích tílek. Který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které zajišťují potřebnou prodyšnost.Z tohoto důvodu se z něho dělají také například větrací doplňky u fotbalových a jiných dresů. Vyznačuje se lehkostí,prodyšností,pevností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. Je vhodný i pro sublimaci.  
Gramáž materiálu 125g/m2
100% polyester

Kostka mix


 Kostka mix je lehký úplet složen ze 70% z polyesterových vláken s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna a 30% bavlny zajišťující příjemný pocit při dotyku.Materiál je nejčastěji používán na halové sporty .Je nabízen v základní barevnici a lze ho použít i k sublimaci.

Air pore

 Air pore -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál k výrobě hokejových dresů, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které zajišťují potřebnou prodyšnost.Vyznačuje se prodyšností,pevností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. Je k dispozici v základních barvách.
 

Hardbase
 Harderbase -  je těžší polyesterový materiál používaný k výrobě hokejových a brankářských dresů, který je svou strukturou podobný s materiálem Base.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou.Je nabízen v bílé barvě pro sublimaci.
 

Extraclim

 Extraclim  - profesionální materiál s vynikajícími hygienickými charakteristikami, speciálně vyvinutý na výrobu spodního a tréninkového oblečení. Jeho velmi měkká spodní vrstva je tvořena kompozicí polypropylenových vláken, zajišťující mimořádný komfort nošení zejména bezprostředním odsáváním potu z povrchu těla. Vrchní vrstva je složena z ultrajemných bavlněných vláken,které zajišťují bezprostřední pocit přirozenosti a oblíbenosti výrobků z tohoto materiálu.
 

Cejlon 

 Cejlon-Moderní materiál skládající se z lesklého polyamidového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra od firmy Invista. Pozoruhodná schopnost vlákna Lycra roztáhnout se a vrátit se do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech látek a oděvů, v nichž je toto vlákno použito. Oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar.  Pružnost, kterou vlákno Lycra dodává sportovnímu oblečení, umožňuje, aby aerodynamicky přiléhaly k tělu a přitom nebránily v pohybu. V tomto úpletu je pro dosažení nejlepších vlastností vlákno Lycra kombinováno s polyamidovým mikrovláknem Meryl. Toto mikrovlákno se vyznačuje sníženou nasákavostí a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům.
 

Bike


Aktualizace 18.02.2015


Aktuální nabídka florbalových dresů:
 1