header img

Volejbalové dresy

Sekce:   Home >> Výroba dresů >> Volejbalové dresy

Volejbalové dresy Vám rádi vyrobíme dle vašeho zadání ,nebo si budete moci vybrat na našem E-SHOPU.Volejbalové dresy se vyrábějí buď metodou sublimačního tisku,kdy je motiv dresu vytištěný na sublimační papír a potom následně při teplotě 200 C zalisován do látky.Výhodou těchto volejbalových dresů je kvalita tisku a prakticky jejich nezničitelnost Další metoda je šití volejbalových dresů ze dvou barevných kusů látky,zde si navrhnete střih dresu ,my ho ušijeme a následně vytiskneme reklamu ,logo a číslo . Třetí možností,tou nejlevnější je vybrat si z našeho E - SHOPU dovozový volejbalový dres a navrhnout si svůj vlastní potisk.Ceny volejbalových dresů začínají na částce 150,-Kč včetně DPH.Novinkou je bílý volejbalový dres s jakýmkoliv potiskem jak vpředu tak vzadu za 220,- včetně DPH.


Zboží můžete zakoupit na dastysport.cz či volejte na tel: 777 240 837

Velikostní tabulka

Atletika velikosti

Barevnice

Atletika Barevnice

Provedení u krku

Atletika límečky


Naše KOLEKCE volejbalových DRESŮ je opravdu široká ,zejména naše pánské volejbalové dresy jsou velice žádané  především mezi začínajícími volejbalovými nadšenci. Volejbalové  dresy mají specifický elastický střih daný vývojem a původem hry.Z našich střihů volejbalových dresů si vybere každý volejbalový klub nebo oddíl.Volejbalové dresy vyrábíme jak pro školy tak i pro jednotlivce ,nebo reklamní firmy.

 Kolekce volejbalových dresů nabízí mnoho variant barevného řešení všech cenových relací
zejména náš jednobarevný volejbalový  dres v ceně tak nízké ,že si ho může dovolit jak
   fanoušek tak začínající hráč volejbalu.

Materiály

Materiály na výrobu dresů


Base
 Base  -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které mu dodávají potřebnou lehkost.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. 100% polyester pro fotbal,basketbal,florbal a další sporty.Je nabízen v základní barevnici.
 


Esmeril


 Esmeril Dry-Clim -materiál s mírným rubovým počesem v němž použitá vlákna Dry-clim zajišťují intenzívní a rychlý odvod vlhkosti na povrch ,čímž urychlují proces schnutí.Tento materiál vzhledem podobný materiálu Base svými vlastnostmi mnohonásobně nahradil materiál Base a stává se jedním z nejpoužívanějších ve výrobě dresů pro fotbal,cyklistiku a halové sporty.Materiál je s antibakteriální úpravou vhodný k sublimaci. 
Gramáž 115g/m2
100% polyester


Zurich


 Zurich Dry-Clim -materiál s využitím mikrovlákna Dry-clim ,s antibakteriální úpravou bez rubového počesu se stává plnohodnotnou náhradou materiálu Base se všemi vlastnostmi,které Dry-clim nabízí.Materiál Zurich je vhodný pro veškeré sporty. 
gramáž 135 g/m2 vhodný pro sublimaci
100% polyester


Kostka
 Kostka je lehký polyesterový úplet s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna.Materiál je nejčastěji používán na cyklistiku,atletiku, fotbal a basketbal.
gramáž 140 g/m2 vhodný k sublimaci
100% polyester


Hidro
 Hidro -je lehký polyesterový materiál zajímavý svou strukturou s miniaturními průduchy,které zajišťují dostatečnou prodyšnost,ale ne průhlednost.Nejčastěji používaný materiál pro fotbal,basketbal atd.
gramáž 130 g/m2
100% polyester
 
 
Fuji

 Fuji  Dry-Clim -materiál se stejnými vlastnostmi jako Esmeril,  liší se pouze revolučním desenem úpletu a vyšší gramáží, čímž je vhodný k výrobě dresů s dlouhým rukávem
Gramáž 135 g/m2100% polyester


 
Mikrokostka Dry-Clim Owens

 Mikrokostka Dry-Clim Owens materiál se vzorem mikrokostičky vytvořený z mikrovláken Dry-clim,které zajišťují zvýšený odvod vlhkosti na povrch materiálu ,čímž se výrazně urychluje schnutí a dodává tak pocit sucha i při extrémním zatížení.
využití: cyklo dresy
Gramáž 120 g/m2100% polyester


 

Aktualizace provedena  04.03.2015


 

  


 1