header img

Motocrosové dresy

Sekce:   Home >> Výroba dresů >> Motocrosové dresy

Aktualizace 2.1.2015

Zboží můžete zakoupit na dastysport.cz či volejte na tel: 777 240 837

ZÁKLADNÍ INFORMACE O VÝROBĚ MOTOCROSOVÝCH DRESŮ

Motocrosové dresy dělíme dle způsobu jejich výroby na dresy sublimované,šité nebo dovozové


MOTOCROSOVÉ DRESY DOVOZOVÉ

Tyto dresy jsou nejlevnější a vypadají luxusně a v případě pěkného obrázku nebo loga dostává i obyčejný dres uplně jinou dimenzi.Vyberte jakýkoliv dovozový MOTOCROSOVÝ dres našeho E-SHOPU,potom nám zašlete logo a případného sponzora společně s číslem a jménem a my Vám ho následně potiskneme.Tyto dresy prodáváme od jednoho kusu.


MOTOCROSOVÉ DRESY SUBLIMOVANÉ

Tyto dresy jsou vyráběny metodou sublimačního tisku. Předloha dresu je natištěna na papír a následně zalisována pří teplotě 200°C do látky. Takto vyrobené dresy se vyznačují stálobarevností. Zákazník si sám může zvolit barevnost, rozmístění log, čísel, reklam, jmenovek nebo jiné grafiky,aniž by se měnila cena dresu.Nevýhodou je trochu vyšší cena florbalového dresu oproti dovozovému dresu.Tyto dresy vyrábíme od 7 ks.


MOTOCROSOVÉ DRESY ŠITÉ

Tyto dresy se vyrábí tak že se zvolí správný druh látky materiál 100% polyester,cool-dry,vyrobí se střih a následně se dres sešije třeba ze dvou barevných odstínů. Výhodou je lepší cena než u sublimovaných MOTOCROSOVÝCH dresů a nevýhodu, že se musí následně dotisknout reklama ,jména ,čísla a loga,takže v případě rozsáhlého tisku může být konečná cena ve výsledku vyšší.Tyto MOTOCROSOVÉ dresy vyrábíme od 2 ks.

Velikostní tabulka

Atletika velikosti

Barevnice

Atletika Barevnice

Provedení u krku

Atletika límečky

Materiály

Materiály na výrobu dresů
 
Base
 Base  -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které mu dodávají potřebnou lehkost.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. 100% polyester pro fotbal,basketbal,florbal a další sporty.Je nabízen v základní barevnici.
 

 
Esmeril

 
 Esmeril Dry-Clim -materiál s mírným rubovým počesem v němž použitá vlákna Dry-clim zajišťují intenzívní a rychlý odvod vlhkosti na povrch ,čímž urychlují proces schnutí.Tento materiál vzhledem podobný materiálu Base svými vlastnostmi mnohonásobně nahradil materiál Base a stává se jedním z nejpoužívanějších ve výrobě dresů pro fotbal,cyklistiku a halové sporty.Materiál je s antibakteriální úpravou vhodný k sublimaci. 
Gramáž 115g/m2
100% polyester

 
Zurich


 Zurich Dry-Clim -materiál s využitím mikrovlákna Dry-clim ,s antibakteriální úpravou bez rubového počesu se stává plnohodnotnou náhradou materiálu Base se všemi vlastnostmi,které Dry-clim nabízí.Materiál Zurich je vhodný pro veškeré sporty. 
gramáž 135 g/m2 vhodný pro sublimaci
100% polyester

 
Kostka
 Kostka je lehký polyesterový úplet s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna.Materiál je nejčastěji používán na cyklistiku,atletiku, fotbal a basketbal.
gramáž 140 g/m2 vhodný k sublimaci
100% polyester

 
Hidro
 Hidro -je lehký polyesterový materiál zajímavý svou strukturou s miniaturními průduchy,které zajišťují dostatečnou prodyšnost,ale ne průhlednost.Nejčastěji používaný materiál pro fotbal,basketbal atd.
gramáž 130 g/m2
100% polyester
 
 
Fuji

 Fuji  Dry-Clim -materiál se stejnými vlastnostmi jako Esmeril,  liší se pouze revolučním desenem úpletu a vyšší gramáží, čímž je vhodný k výrobě dresů s dlouhým rukávem
Gramáž 135 g/m2100% polyester

 
 
Mikrokostka Dry-Clim Owens

 Mikrokostka Dry-Clim Owens materiál se vzorem mikrokostičky vytvořený z mikrovláken Dry-clim,které zajišťují zvýšený odvod vlhkosti na povrch materiálu ,čímž se výrazně urychluje schnutí a dodává tak pocit sucha i při extrémním zatížení.
využití: cyklo dresy
Gramáž 120 g/m2100% polyester

 
VENECIA


 Venecia - zateplený materiál se vzorem mikrokostičky vytvořený z mikrovláken Dry-clim,které zajišťují zvýšený odvod vlhkosti na povrch materiálu ,čímž se výrazně urychluje schnutí a dodává tak pocit sucha i při extrémním zatížení.
využití: zimní zateplené cyklo dresy, vhodný k sublimaci
gramáž 212 g/m2
100% polyester

 


Minicalado
 Minicalado - je polyesterový materiál k výrobě např. atletických, basketbalových dresů, nebo rozlišovacích tílek. Který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které zajišťují potřebnou prodyšnost.Z tohoto důvodu se z něho dělají také například větrací doplňky u fotbalových a jiných dresů. Vyznačuje se lehkostí,prodyšností,pevností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. Je vhodný i pro sublimaci.  
Gramáž materiálu 125g/m2
100% polyester

 

 

Kostka mix
 Kostka mix je lehký úplet složen ze 70% z polyesterových vláken s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna a 30% bavlny zajišťující příjemný pocit při dotyku.Materiál je nejčastěji používán na halové sporty .Je nabízen v základní barevnici a lze ho použít i k sublimaci.


 


Air pore
 Air pore -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál k výrobě hokejových dresů, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které zajišťují potřebnou prodyšnost.Vyznačuje se prodyšností,pevností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. Je k dispozici v základních barvách.
 

 

Hardbase
 Harderbase -  je těžší polyesterový materiál používaný k výrobě hokejových a brankářských dresů, který je svou strukturou podobný s materiálem Base.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou.Je nabízen v bílé barvě pro sublimaci.
 

 

 

  Extraclim
 Extraclim  - profesionální materiál s vynikajícími hygienickými charakteristikami, speciálně vyvinutý na výrobu spodního a tréninkového oblečení. Jeho velmi měkká spodní vrstva je tvořena kompozicí polypropylenových vláken, zajišťující mimořádný komfort nošení zejména bezprostředním odsáváním potu z povrchu těla. Vrchní vrstva je složena z ultrajemných bavlněných vláken,které zajišťují bezprostřední pocit přirozenosti a oblíbenosti výrobků z tohoto materiálu.
 

 

 

Cejlon

 

 
  Cejlon-Moderní materiál skládající se z lesklého polyamidového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra od firmy Invista. Pozoruhodná schopnost vlákna Lycra roztáhnout se a vrátit se do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech látek a oděvů, v nichž je toto vlákno použito. Oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar.  Pružnost, kterou vlákno Lycra dodává sportovnímu oblečení, umožňuje, aby aerodynamicky přiléhaly k tělu a přitom nebránily v pohybu. V tomto úpletu je pro dosažení nejlepších vlastností vlákno Lycra kombinováno s polyamidovým mikrovláknem Meryl. Toto mikrovlákno se vyznačuje sníženou nasákavostí a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům.
 

 


Bike


  Bike-Moderní materiál skládající se z lesklého polyesterového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra od firmy Invista.Materiál je svými vlastnostmi téměř schodný s mat.Cejlon ,jeho výhodou je možnost použití na sublimaci,proto se využívá v kombinaci s Cejlonem k výrobě např.a cyklokalhot nebo atletických dresů čísel. 
 

 
 CoolMaxTM-je hi-tech materiál pro sportovní oblečení ze speciálního vlákna od firmy Du Pont, které má zvláštní tvar dodávající hotovým oděvům vynikající parametry. CoolMax udrží tělo v suchu a pohodí v největším horku,ale i zimě,čímž udržuje tepelné klima lidského těla a zvyšuje tak pocit pohodlí při sportu (tím, že výrobek z CoolMaxu rychle odvádí pot a udržuje tělo v suchu šetří energii sportovce). Při testech na odvod potu byly výrobky z CoolMaxu během 30 minut naprosto suché, zatímco výrobky z bavlny obsahovaly ještě více než 50 % vlhkosti.
 
         
 No Wind je větruvzdorný fleece materiál s vysokými hodnotami prodyšnosti a paropropustnosti. Od výrobce Pontetorto. NoWind membrána je kombinována s kvalitním microfleece materiálem s antipillingovou úpravou. No Wind ® je lehký, teplý, příjemný na dotek. Byl vyvinut pro náročné outdoorové aktivity.
 

 
 NoWind PRO
Tenký membránový materiál využívající membránu NoWind od firmy Pontetorto Sportsystem. Tato membrána poskytuje nepropustnost větru a současně garantuje optimální prodyšnost. Látky laminované touto speciální membránou jsou mimořádně efektivní a ideální pro sport a volný čas, všude tam, kde komfort nošení, nízká hmotnost a tepelná nepropustnost představují nepostradatelné vlastnosti. "NoWind PRO" je bariera proti vodě a větru, která udržuje tělesnou teplotu a optimálně odvádí tělesnou vlhkost.
Technické parametry:
Vodní sloupec: 8.000 mm
Prodyšnost: 15.000g/m2/24hod 1