header img

Paintbalové dresy

Sekce:   Home >> Výroba dresů >> Paintbalové dresy

Paintbalové dresy jsou vyráběny metodou sublimačního tisku. Předloha dresu je natištěna na papír a následně zalisována pří teplotě 200°C do látky. Takto vyrobené dresy se vyznačují stálobarevností, barva odolává otěru a praní. Zákazník si sám může zvolit barevnost, rozmístění log, čísel, reklam, jmenovek nebo jiné grafiky, aniž by se měnila cena dresu

Zboží můžete zakoupit na dastysport.cz či volejte na tel: 777 240 837

Velikostní tabulka

Atletika velikosti

Barevnice

Atletika Barevnice

Provedení u krku

Atletika límečky

Materiály

Materiály na výrobu dresů
 
Base
 Base  -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které mu dodávají potřebnou lehkost.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. 100% polyester pro fotbal,basketbal,florbal a další sporty.Je nabízen v základní barevnici.
 

 
Esmeril

 
 Esmeril Dry-Clim -materiál s mírným rubovým počesem v němž použitá vlákna Dry-clim zajišťují intenzívní a rychlý odvod vlhkosti na povrch ,čímž urychlují proces schnutí.Tento materiál vzhledem podobný materiálu Base svými vlastnostmi mnohonásobně nahradil materiál Base a stává se jedním z nejpoužívanějších ve výrobě dresů pro fotbal,cyklistiku a halové sporty.Materiál je s antibakteriální úpravou vhodný k sublimaci. 
Gramáž 115g/m2
100% polyester

 
Zurich


 Zurich Dry-Clim -materiál s využitím mikrovlákna Dry-clim ,s antibakteriální úpravou bez rubového počesu se stává plnohodnotnou náhradou materiálu Base se všemi vlastnostmi,které Dry-clim nabízí.Materiál Zurich je vhodný pro veškeré sporty. 
gramáž 135 g/m2 vhodný pro sublimaci
100% polyester

 
Kostka
 Kostka je lehký polyesterový úplet s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna.Materiál je nejčastěji používán na cyklistiku,atletiku, fotbal a basketbal.
gramáž 140 g/m2 vhodný k sublimaci
100% polyester

 
Hidro
 Hidro -je lehký polyesterový materiál zajímavý svou strukturou s miniaturními průduchy,které zajišťují dostatečnou prodyšnost,ale ne průhlednost.Nejčastěji používaný materiál pro fotbal,basketbal atd.
gramáž 130 g/m2
100% polyester
 
 
Fuji

 Fuji  Dry-Clim -materiál se stejnými vlastnostmi jako Esmeril,  liší se pouze revolučním desenem úpletu a vyšší gramáží, čímž je vhodný k výrobě dresů s dlouhým rukávem
Gramáž 135 g/m2100% polyester

 
 
Mikrokostka Dry-Clim Owens

 Mikrokostka Dry-Clim Owens materiál se vzorem mikrokostičky vytvořený z mikrovláken Dry-clim,které zajišťují zvýšený odvod vlhkosti na povrch materiálu ,čímž se výrazně urychluje schnutí a dodává tak pocit sucha i při extrémním zatížení.
využití: cyklo dresy
Gramáž 120 g/m2100% polyester

 
VENECIA


 Venecia - zateplený materiál se vzorem mikrokostičky vytvořený z mikrovláken Dry-clim,které zajišťují zvýšený odvod vlhkosti na povrch materiálu ,čímž se výrazně urychluje schnutí a dodává tak pocit sucha i při extrémním zatížení.
využití: zimní zateplené cyklo dresy, vhodný k sublimaci
gramáž 212 g/m2
100% polyester

 


Minicalado
 Minicalado - je polyesterový materiál k výrobě např. atletických, basketbalových dresů, nebo rozlišovacích tílek. Který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které zajišťují potřebnou prodyšnost.Z tohoto důvodu se z něho dělají také například větrací doplňky u fotbalových a jiných dresů. Vyznačuje se lehkostí,prodyšností,pevností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. Je vhodný i pro sublimaci.  
Gramáž materiálu 125g/m2
100% polyester

 

 

Kostka mix
 Kostka mix je lehký úplet složen ze 70% z polyesterových vláken s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna a 30% bavlny zajišťující příjemný pocit při dotyku.Materiál je nejčastěji používán na halové sporty .Je nabízen v základní barevnici a lze ho použít i k sublimaci.


 


Air pore
 Air pore -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál k výrobě hokejových dresů, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které zajišťují potřebnou prodyšnost.Vyznačuje se prodyšností,pevností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. Je k dispozici v základních barvách.
 

 

Hardbase
 Harderbase -  je těžší polyesterový materiál používaný k výrobě hokejových a brankářských dresů, který je svou strukturou podobný s materiálem Base.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou.Je nabízen v bílé barvě pro sublimaci.
 

 

 

  Extraclim
 Extraclim  - profesionální materiál s vynikajícími hygienickými charakteristikami, speciálně vyvinutý na výrobu spodního a tréninkového oblečení. Jeho velmi měkká spodní vrstva je tvořena kompozicí polypropylenových vláken, zajišťující mimořádný komfort nošení zejména bezprostředním odsáváním potu z povrchu těla. Vrchní vrstva je složena z ultrajemných bavlněných vláken,které zajišťují bezprostřední pocit přirozenosti a oblíbenosti výrobků z tohoto materiálu.
 

 

 

Cejlon

 

 
  Cejlon-Moderní materiál skládající se z lesklého polyamidového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra od firmy Invista. Pozoruhodná schopnost vlákna Lycra roztáhnout se a vrátit se do původního stavu zlepšuje vlastnosti všech látek a oděvů, v nichž je toto vlákno použito. Oblečení lépe padne a udržuje si svůj tvar.  Pružnost, kterou vlákno Lycra dodává sportovnímu oblečení, umožňuje, aby aerodynamicky přiléhaly k tělu a přitom nebránily v pohybu. V tomto úpletu je pro dosažení nejlepších vlastností vlákno Lycra kombinováno s polyamidovým mikrovláknem Meryl. Toto mikrovlákno se vyznačuje sníženou nasákavostí a vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům.
 

 


Bike


  Bike-Moderní materiál skládající se z lesklého polyesterového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra od firmy Invista.Materiál je svými vlastnostmi téměř schodný s mat.Cejlon ,jeho výhodou je možnost použití na sublimaci,proto se využívá v kombinaci s Cejlonem k výrobě např.a cyklokalhot nebo atletických dresů čísel. 
 

 
 CoolMaxTM-je hi-tech materiál pro sportovní oblečení ze speciálního vlákna od firmy Du Pont, které má zvláštní tvar dodávající hotovým oděvům vynikající parametry. CoolMax udrží tělo v suchu a pohodí v největším horku,ale i zimě,čímž udržuje tepelné klima lidského těla a zvyšuje tak pocit pohodlí při sportu (tím, že výrobek z CoolMaxu rychle odvádí pot a udržuje tělo v suchu šetří energii sportovce). Při testech na odvod potu byly výrobky z CoolMaxu během 30 minut naprosto suché, zatímco výrobky z bavlny obsahovaly ještě více než 50 % vlhkosti.
 
         
 No Wind je větruvzdorný fleece materiál s vysokými hodnotami prodyšnosti a paropropustnosti. Od výrobce Pontetorto. NoWind membrána je kombinována s kvalitním microfleece materiálem s antipillingovou úpravou. No Wind ® je lehký, teplý, příjemný na dotek. Byl vyvinut pro náročné outdoorové aktivity.
 

 
 NoWind PRO
Tenký membránový materiál využívající membránu NoWind od firmy Pontetorto Sportsystem. Tato membrána poskytuje nepropustnost větru a současně garantuje optimální prodyšnost. Látky laminované touto speciální membránou jsou mimořádně efektivní a ideální pro sport a volný čas, všude tam, kde komfort nošení, nízká hmotnost a tepelná nepropustnost představují nepostradatelné vlastnosti. "NoWind PRO" je bariera proti vodě a větru, která udržuje tělesnou teplotu a optimálně odvádí tělesnou vlhkost.
Technické parametry:
Vodní sloupec: 8.000 mm
Prodyšnost: 15.000g/m2/24hod