header img

Hasičské dresy

Sekce:   Home >> Výroba dresů >> Hasičské dresy

Hasičské dresy Vám rádi vyrobíme dle vašeho zadání ,nebo si budete moci vybrat na našem E-SHOPU.Hasičské dresy se vyrábějí buď metodou sublimační,kdy je motiv dresu vytištěný na sublimační papír a potom následně při teplotě 200 C zalisován do látky.Výhodou těchto dresů je kvalita tisku a prakticky jejich nezničitelnost.Další metoda je šití hasičksých dresů ze dvou barevných kusů látky,zde si navrhnete střih dresu ,my ho ušijeme a následně vytiskneme reklamu ,logo a číslo .Třetí možností,tou nejlevnější je zvolit jakékoliv triko nebo mikinu z našeho E-SHOPU a vybrat si jakýkoliv svůj obrázek a nechat si ho u naší firmy vytisknout.


Zboží můžete zakoupit na dastysport.cz či volejte na tel: 777 240 837

Velikostní tabulka

Atletika velikosti

Barevnice

Atletika Barevnice

Provedení u krku

Atletika límečky

ZÁKLADNÍ INFORMACE O HASIČSKÝCH DRESECH

Hasičské dresy dělíme dle způsobu jejich výroby na hasičské dresy bavlněné ,sublimované nebo šité


HASIČSKÉ DRESY BAVLNĚNÉ

Tyto dresy jsou nejlevnější a vypadají obyčejně ,avšak v případě pěkného obrázku dostává i obyčejný dres uplně jinou dynamiku.Vyberte jakékoliv triko nebo mikinu z našeho E-SHOPU a my Vám i z obyčejného trika uděláme pěkný hasičský dres


HASIČSKÉ DRESY SUBLIMOVANÉ

Hasičské dresy jsou vyráběny metodou sublimačního tisku. Předloha dresu je natištěna na papír a následně zalisována pří teplotě 200°C do látky. Takto vyrobené dresy se vyznačují stálobarevností, barva odolává otěru a praní. Zákazník si sám může zvolit barevnost, rozmístění log, čísel, reklam, jmenovek nebo jiné grafiky, aniž by se měnila cena dresu.Nevýhodou je trochu vyšší cena hasičského dresu oproti bavlněnému dresu.vyrábíme od 8 ks.


HASIČSKÉ DRESY ŠITÉ

Tyto dresy se vyrábí tak že se zvolí správný druh látky materiál 100% polyester,vyrobí se střih a následně se dres sešije třeba ze dvou barevných odstínů.Výhodou je lepší cena než u sublimovaných hasičských dresů a nevýhodu že se musí následně dotisknout reklama ,jména ,čísla a loga,takže v případě rozsáhlého tisku může být konečná cena ve výsledku vyšší.

Materiály

Materiály na výrobu dresů
 
Base
 Base  -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které mu dodávají potřebnou lehkost.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. 100% polyester pro fotbal,basketbal,florbal a další sporty.Je nabízen v základní barevnici.
 

 
Esmeril

 
 Esmeril Dry-Clim -materiál s mírným rubovým počesem v němž použitá vlákna Dry-clim zajišťují intenzívní a rychlý odvod vlhkosti na povrch ,čímž urychlují proces schnutí.Tento materiál vzhledem podobný materiálu Base svými vlastnostmi mnohonásobně nahradil materiál Base a stává se jedním z nejpoužívanějších ve výrobě dresů pro fotbal,cyklistiku a halové sporty.Materiál je s antibakteriální úpravou vhodný k sublimaci. 
Gramáž 115g/m2
100% polyester

 
Zurich


 Zurich Dry-Clim -materiál s využitím mikrovlákna Dry-clim ,s antibakteriální úpravou bez rubového počesu se stává plnohodnotnou náhradou materiálu Base se všemi vlastnostmi,které Dry-clim nabízí.Materiál Zurich je vhodný pro veškeré sporty. 
gramáž 135 g/m2 vhodný pro sublimaci
100% polyester

 
Kostka
 Kostka je lehký polyesterový úplet s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna.Materiál je nejčastěji používán na cyklistiku,atletiku, fotbal a basketbal.
gramáž 140 g/m2 vhodný k sublimaci
100% polyester

 
Hidro
 

toplist 1