header img

Cyklistické dresy

Sekce:   Home >> Výroba dresů >> Cyklistické dresy

Cyklo dresy Vám rádi vyrobíme dle vašeho zadání ,nebo si budete moci vybrat na našem E-SHOPU.Cyklistické dresy se vyrábějí buď metodou sublimačního tisku,kdy je motiv dresu vytištěný na sublimační papír a potom následně při teplotě 200 C zalisován do látky.Výhodou těchto cyklo dresů je kvalita tisku a prakticky jejich nezničitelnost.Další metoda je šití cyklistických dresů ze dvou barevných kusů látky,zde si navrhnete střih dresu ,my ho ušijeme a následně vytiskneme reklamu ,logo a číslo .Třetí možností,tou nejlevnější je vybrat si z našeho E - SHOPU dovozový cyklo dres a navrhnout si svůj vlastní potisk.Takto vyrobený cyklistický dres poslouží bud jako dárek nebo závodní trikot.Zboží můžete zakoupit na dastysport.cz či volejte na tel: 777 240 837

U Elektry 650, Praha 9


ZÁKLADNÍ INFORMACE O CYKLO DRESECH

Cyklistické dresy dělíme dle způsobu jejich výroby na cyklo dresy sublimované,šité nebo dovozové


CYKLISTICKÉ DRESY DOVOZOVÉ

Tyto dresy jsou nejlevnější a vypadají luxusně a v případě pěkného obrázku nebo loga dostává i obyčejný dres uplně jinou dimenzi.Vyberte jakýkoliv dovozový cyklo dres z našeho E-SHOPU.cyklistické dresy dodáváme již od jednoho kusu.


CYKLISTICKÉ DRESY SUBLIMOVANÉ

Tyto cyklo dresy jsou vyráběny metodou sublimačního tisku. Předloha dresu je natištěna na papír a následně zalisována pří teplotě 200°C do látky. Takto vyrobené dresy se vyznačují stálobarevností. Zákazník si sám může zvolit barevnost, rozmístění log, čísel, reklam, jmenovek nebo jiné grafiky,aniž by se měnila cena dresu.Nevýhodou je trochu vyšší cena cyklistického dresu oproti dovozovému dresu.Tyto dresy vyrábíme od 7 ks.


CYKLISTICKÉ DRESY ŠITÉ

Tyto dresy se vyrábí tak že se zvolí správný druh látky materiál 100% polyester,cool-dry,vyrobí se střih a následně se dres sešije třeba ze dvou barevných odstínů.Výhodou je lepší cena než u sublimovaných hasičských dresů a nevýhodu že se musí následně dotisknout reklama ,jména ,čísla a loga,takže v případě rozsáhlého tisku může být konečná cena ve výsledku vyšší.

Velikostní tabulka

Tabulka cyklo

Barevnice

Atletika Barevnice

Provedení u krku

Atletika límečky

Naše kolekce cyklistických dresů je opravdu velmi široká ,můžete si vybrat z více než 8 druhů materiálů určených pro výrobu cyklistických dresů, dále můžete volit barevné provedení cyklistických   dresů,nebo střih dresů,Zejména naše sublimované cyklistické 
dresy zvýrazněné pestrou reklamou sponzorů jsou oblíbené  především mezi řadami rekreačních  cyklistů a mezi závodníky cyklistických závodů .Naopak šité cyklistické dresy jsou  výhodné pro svou cenovou dostupnost opravdu pro celý cyklistický národ.
Nezapomínáme ovšem ani na naší juniorskou cyklistickou  generaci, která si naše
cyklistické dresy velice oblíbila hlavně z důvodu cenové dostupnosti a rychlosti dodání.cyklistické dresy dodáme do 10 dnů ,dle materiálu na skladě. Především cyklistické dresy vyrobené z materiálu COOLMAX  jsou oblíbené mezi cyklisty z vyšších soutěží. Kolekce cyklistických dresů nabízí mnoho variant barevného řešení, všech cenových relací zejména náš jednobarevný cyklistický dres v ceně tak nízké ,že si ho může dovolit každý nadšenec cyklistiky. Pro Vaši další inspiraci je k dispozici náš cyklistický e-shop,kde naleznete velký výběr cyklistických  dresů a cyklistických doplňků..

Materiály

Materiály na výrobu dresů


Base
 Base  -  je nejčastěji používaný polyesterový materiál, který je zajímavý svou strukturou s miniaturními póry, které mu dodávají potřebnou lehkost.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou. 100% polyester pro fotbal,basketbal,florbal a další sporty.Je nabízen v základní barevnici.
 


Zurich


 Zurich Dry-Clim -materiál s využitím mikrovlákna Dry-clim ,s antibakteriální úpravou bez rubového počesu se stává plnohodnotnou náhradou materiálu Base se všemi vlastnostmi,které Dry-clim nabízí.Materiál Zurich je vhodný pro veškeré sporty. 
gramáž 135 g/m2 vhodný pro sublimaci
100% polyester


Kostka
 Kostka je lehký polyesterový úplet s vyplétaným vzorem kostky zvýrazněný použitím lesklejšího vlákna.Materiál je nejčastěji používán na cyklistiku,atletiku, fotbal a basketbal.
gramáž 140 g/m2 vhodný k sublimaci
100% polyester

Hidro
 Hidro -je lehký polyesterový materiál zajímavý svou strukturou s miniaturními průduchy,které zajišťují dostatečnou prodyšnost,ale ne průhlednost.Nejčastěji používaný materiál pro fotbal,basketbal atd.
gramáž 130 g/m2
100% polyester
 

Hardbase
 Harderbase -  je těžší polyesterový materiál používaný k výrobě hokejových a brankářských dresů, který je svou strukturou podobný s materiálem Base.Vyznačuje se prodyšností,stálobarevností a jednoduchou údržbou.Je nabízen v bílé barvě pro sublimaci.

Bike

  Bike-Moderní materiál skládající se z lesklého polyesterového mikrovlákna a elastického vlákna Lycra od firmy Invista.Materiál je svými vlastnostmi téměř schodný s mat.Cejlon ,jeho výhodou je možnost použití na sublimaci,proto se využívá v kombinaci s Cejlonem k výrobě např.a cyklokalhot nebo atletických dresů čísel. 
 


 1